w skrócie

autobiografia

wywiady

artykuły

przemówienia

o filmach

Still Reading Khan

mapa wspomnień

co lubi SRK ?

nagrody

inni o SRK

 

Kocha Shah Rukha i mówi o tym całkowicie otwarcie

IndiaFM News Bureau
27 maja 2005

Prycha, śmieje się złośliwie, cóż, nie jest głuchy na plotki. Ale obchodzą go tyle, co zeszłoroczny śnieg!

Potrzebuję go bardziej niż on kiedykolwiek będzie potrzebował mnie!

„Czemu ludziom przeszkadza, ze pracuję z ulubionym aktorem?” - pyta zdumiony Karan Johar. Mówimy mu, że to być może jego oficjalne oświadczenie, że Dharma nie zrobi filmu bez Shahrukha, podrażniło opinię publiczną. „Ale tak właśnie chcę. Mój ojciec Yash Johar uważał Shahrukha za swojego syna. Powiedział mu, że cokolwiek zrobi Dharma, on będzie tego częścią. Wciąż mam w pamięci dzień pogrzebu mojego ojca; Shahrukh był na miejscu i co robił? Pomagał kierowcom rozładować korek. To jest właśnie więź, jaka mnie z nim łączy.”

Shahrukh to dobra nowina dla księgowych Dharmy!

„A cynikom powiem, że jeśli popatrzymy na stronę finansową, to on dla Dharmy jest doskonały. Kiedy zatrudniam w moim filmie Shahrukha Khana, cena za płyty z soundtrackami szybuje w górę, a wartość filmów i na rynku krajowym i zagranicznym skacze pod sufit! Shahrukh jest jak dobra nowina dla księgowych Dharmy! Teraz sam powiedz, jaki dureń chciałby z tego zrezygnować! Na pewno nie ja. Skoro mam do niego osobisty dostęp, mam zamiar to jak najlepiej wykorzystać. W rzeczy samej uważam, że potrzebuję go bardziej, niż on kiedykolwiek będzie potrzebował mnie.”

Amitabh, Aamir czy Shahrukh? Najlepszy według Karana jest...

Kolejną rzeczą, jaką wypomina się Karanowi jest jego przekonanie, że Shahrukh jest najlepszym aktorem w Bollywood. „Ja naprawdę uważam, ze Shahrukh jest wspaniałym aktorem” stwierdza rzecz oczywistą. Czy więc deklasuje Amitabha? „Nic nie może umniejszyć Amitabha. On jest bogiem!” oświadcza Karan. Jeśli miałby umieścić Amitabha na szczebelkach drabiny, gdzie znalazłby się Bachchan? „Pan Bachchan jest ponad wszelką klasyfikacją. Jak powiedziałem, on jest bogiem. Tak więc odliczanie zaczyna się od Shahrukha Khana. On jest na samym szczycie,” deklaruje Karan.

Nigdy nie powiedziałem, że Aamir jest lepszy niż Shahrukh!

A co z jego dziką kotką, Kadz? „Och, Kajol jest nieziemska. Jest bez żadnej wątpliwości najlepszą spośród aktorek pierwszoplanowych. Jest znakomita we wszystkim co robi, nie ma sobie równych. Ale to nie znaczy, że jest lepsza niż Shahrukh. Nie musicie mnie oskarżać o faworyzowanie, możecie to sprawdzić, Kajol sama przyznaje, że cholernie dużo nauczyła się od Shahrukha!” Karan dobrze się broni. Pozostaje nam Aamir Khan. Czy ten Khan rządzi według Karana? „O tak, uważam, że Aamir jest wspaniałym aktorem, jednym z naszych najlepszych. Jest jedynym Khanem, z którym nie pracowałem , chciałbym kiedyś zaangażować go do mojego filmu.” I rzutem na taśmę, Aamir, czy Shahrukh? „Shahrukh zawsze i wszędzie, a jak już mówiłem, z Aamirem nie pracowałem i nie mówiłem, że jest lepszy niż SRK”

Karan Johar, obsesja może trudna do zrozumienia, ale dobrze umotywowana!


Tłumaczenie: Mowilka

© Tekst chroniony prawem autorskim.
    Wykorzystanie i publikacja w całości lub we fragmentach jedynie za zgodą serwisu.
    Więcej informacji w dziale "strona"