S h a h R u k h  K h a n . p l    || Forum Strona Główna

Strona Forum Szukaj Użytkownicy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: larina
2008-11-03, 22:12
Pomoc dla Asi - Galadriel
Autor Wiadomość
Hermia 

Wysłany: 2008-12-28, 23:04   

Gosiu chciałam podziękować za "Shah Rukh Khan Król Bollywood", licytowałam ten zestaw szczerze mówiąc dla podbicia stawki, ale okazało się, że wygrałam te licytacje. I 23 grudnia przyszła paczka, zajęła honorowe miejsce na mojej półce.
Postaram się co miesiąc wpłacać pieniądze na konto Asi, bo wiem co znaczy długie leczenie i jak ważna jest pomoc.
Natomiast profesjonalizm z jakim podeszliście do aukcji wzbudził mój ogromny szacunek. Piszę o tym dopiero dziś, bo dopiero teraz wlazłam na ten wątek i odkryłam, że nalepka na filmach jest Twoim pomysłem.

GosiaJG 

Wysłany: 2008-12-29, 00:21   

Hermia, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa, ale naprawdę niewiele tu naszej zasługi. Blink podarował filmy, Wy wylicytowaliście. :kwiaty:
Rzeczywiście ważne, żeby co jakiś czas o Asi przypominać i na pewno będę to robić - bo leczenie potrwa długo.
Bardzo dziękuję Tobie i wszystkim innym za pomoc oraz włączenie się do aukcji i zbiórek. :kwiaty:

khosia 

Wysłany: 2009-01-02, 11:11   

Właśnie porzed chwilą rozmawiałyśmy z Krasnoludką na ten temat, to niesamowite, jak to się rozwija. My z Krasnoludką bardzo się cieszymy z naszego Dil Se :)

Ma nadzieję, że już niedługo Asia do nas tutaj dołączy.

Mowilka 

Wysłany: 2009-01-04, 19:39   

Dziewczyny, jesteście kochane :kwiaty: Dziękuję wam dil se za serce dla całej akcji i mam wielką nadzieję, że Asia naprawdę do nas dołączy. To jest dziewczyna, w której Shahrukh zawsze miał największą, oddaną wielbicielkę. Na dodatek Asia mnóstwo wie i pięknie się tą wiedzą umie dzielić. Na razie jest zależna od innych ludzi. Ale jestem pewna, ze w bezradnym ciele jest nasza, niepowtarzalna Galadriela, która wydobędzie się na zewnątrz. Tylko trzeba jej czasu i dobrej rehabilitacji.
Dobre rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom. Niech Wam też przydarzą się jak najlepsze, a filmy cieszą potrójnie. Dziękuję Wam :kwiaty:

jagasia 

Wysłany: 2009-01-15, 00:13   

Chciałam się jeszcze upewnić odnośnie przekazania 1% podatku na rzecz Asi.

Jak rozumiem, w tym wypadku, organizacją pożytku publicznego jest Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, nr KRS 0000037904.
http://www.dzieciom.pl/1procentopp.html

W informacjach uzupełniających (PIT 28 poz. 133, PIT 36 poz. 309, PIT 36L poz. 109, PIT 37 poz. 128, PIT 38 poz. 62, PIT 39 poz. 55) należy podać cel szczegółowy 1% podatku: "na rzecz Joanny Zakolskiej".

I, jak mniemam, pieniążki trafią na rzecz Asi, tak?

Kwota może niewielka, ale jak to mówią, grosz do grosza... ;)

Asiu, jesteśmy z Tobą! Trzymaj się! Czekamy tu na Ciebie!

Anaru 

Wysłany: 2009-01-15, 11:45   

O, widzę, że idealnie na czasie mam wiadomość (to tak zamiast lub w ramach przywitania, bo chyba pierwszy post tutaj) ;)

Tomek, mąż Asi podesłał mi dzisiaj ulotki, które będą wydrukowane - jest w nich dokładnie pokazane gdzie, w której rubryce i jak wpisać Asi nazwisko, żeby ten 1% poszedł na jej konto. Ze swojej strony dodam, że już kolejny rachunek za rehabilitację został wystawiony na Fundację, w imieniu Asi i Tomka bardzo dziękuję. I mam ogromną nadzieję, że te rehabilitacje pozwolą jej faktycznie wrócić do zdrowia, choć to jeszcze bardzo długo chyba potrwa.

jagasia 

Wysłany: 2009-01-15, 12:05   

Bardzo dziękuję za te informacje. :)

Anaru napisał/a:
I mam ogromną nadzieję, że te rehabilitacje pozwolą jej faktycznie wrócić do zdrowia, choć to jeszcze bardzo długo chyba potrwa.

Bardzo mocno wierzę w to, że Asia wygra walkę z chorobą. Powoli, małymi kroczkami wróci do pełni sił. :)

Anaru, witamy na forum! :)

GosiaJG 

Wysłany: 2009-01-15, 20:15   

Zaczęła się na allegro kolejna aukcja filmów firmy Blink, z której dochód będzie wpłacony na konto rehabilitacji Asi. Wiem, że wielu z Was pewnie wystawione filmy już posiada, ale mimo to zapraszam do licytacji. Dzięki temu pomożecie Asi.

Link do aukcji:
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1254320

GosiaJG 

Wysłany: 2009-01-19, 21:58   

Mam prośbę - jeśli macie możliwość, zareklamujcie charytatywne aukcje internetowe dla Asi, gdzie tylko się da. Na razie zainteresowanie jest niewielkie - a pieniądze na rehabilitację potrzebne.
Dziękuję. :kwiaty:

GosiaJG 

Wysłany: 2009-01-30, 21:50   

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w aukcji dla Asi, naprawdę ekspresowe wpłacanie pieniędzy na konto fundacji. Wielu z licytujących "zaokrągla w górę" wpłacane kwoty, za co też dziękuję.
Zgodnie z tym, co otrzymaliście w automatycznym powiadomieniu po zakończeniu licytacji - w poniedziałek wyślemy przesyłki.
Pozdrawiam serdecznie. :)

I jeszcze raz podziękowania dla firmy Blink za przekazane filmy. :)

Dodatkowa informacja - wkrótce rozpocznie się kolejna licytacja charytatywna filmów indyjskich (i nie tylko filmów :) ).

Hermia 

Wysłany: 2009-01-30, 22:37   

To super, daj znać o następnych aukcjach.
Wczoraj listonosz przyniósł "Dil se". Nawet mój mąż, raczej obojętny na bollywood stwierdził, że pięknie wydany film. <3
Dziękuję za możliwość brania udziału w aukcjach.

Anaru 

Wysłany: 2009-02-16, 11:38   

Artykuł o Asi i Tomku - Taka miłość się zdarza...
http://www.isanok.pl/inde...=1694&Itemid=53

khosia 

Wysłany: 2009-02-16, 12:33   

Dzięki Anaru :) Czy wiadomo coś więcej? Czy jest już w Bydgoszczy?

Mowilka 

Wysłany: 2009-02-18, 20:08   

Odpowiem za Anaru, bo ona zalatana jest.
Przez te nieszczęsne odleżyny, które nie poddają się za nic, wyjazd Asi do Bydgoszczy odwleka się. A to niedobrze. Tam miałaby intensywną terapię i rehabilitację dążącą do poprawienia jej stanu. Tutaj - po prostu jest pod opieką.

GosiaJG 

Wysłany: 2009-02-18, 20:39   

Rozpoczęły się kolejne aukcje charytatywne dla Asi - Galadriel; tym razem przedmiotem aukcji są filmy przekazane przez firmę Epelpol - a także standy SRK: :)

Zapraszam do udziału w licytacjach. :)

Anaru 

Wysłany: 2009-02-19, 10:53   

Asia miała jechać w marcu :( , nie pojedzie bo odleżyny :( , następny termin ma za kilka miesięcy, może do tego czasu się wyleczy, bo jednak ponoć jest poprawa...
A odleżyny się leczą źle, bo cukrzyca :(

Anaru 

Wysłany: 2009-02-19, 11:43   

Sorry, że post pod postem zamiast edycji, ale ważne.

Do zdjęć w artykule się jakieś dziadostwo przyczepiło, na które mi antyvir pyskuje, więc najlepiej nie otwierajcie, pisałam do redakcji. Zdjęcia są w Asinych artykułach na forum bollywood.pl, a zdjęcie ulotki w moim pierwszym poście, więc jakby co, to skorzystajcie z niego zamiast z tego na stronie.

Anaru 

Wysłany: 2009-02-22, 20:31   

Spotkanie z himalaistą Tomkiem Kobielskim
akcja charytatywna
03.03.2009, godz. 18:00 (wtorek)
klub wytwórnia Toya Łódź
Łódź, Łąkowa 29, wjazd od Al. Mickiewicza

organizator: adventure24.pl i Akademia Wychowania Fizycznego im.
Jerzego Kukuczki w Katowicach

ilość miejsc ograniczona

Spotkanie z himalaistą Tomkiem Kobielskim - akcja charytatywna na rzecz Asi Zakolskiej
Sen o zdobyciu Korony Ziemi rozpala wyobraźnię entuzjastów wspinaczki na całym świecie. O udręce i olśnieniu, rozpaczy i ekstazie opowiada ten, któremu udało się stanąć na najwyższych szczytach wszystkich kontynentów. Himalaista, podróżnik, członek grupy Bergson Team: Tomasz Kobielski jest w piątce Polaków, którym się do tej pory to udało.

Jaka była droga do Korony Ziemi Tomka Kobielskiego - opowie o tym on sam. Będziemy mogli posłuchać o przygodach Tomka Kobielskiego, zapytać, jaka jest motywacja, co sprawia, że ludzie sięgają po niemożliwe, często ryzykując życiem.
W czasie spotkania zaprezentowany zostanie także film-reportaż z wiosennej wyprawy Darka Załuskiego - “Annapurna na lekko”.
Spotkanie jest kontynuacją akcji charytatywnej na rzecz Asi Zakolskiej, młodej dziewczyny, która uległa wypadkowi w Himalajach.

Spotkaniu towarzyszy będzie prezentacja sprzętu alpinistycznego, używanego przez Tomka w czasie wyprawy na Mt. Everest.
http://www.toyastudios.pl...4&ide=246&ln=pl

Bardzo, bardzo warto jeżeli ktoś z Was tam mieszka w okolicy.
Ostatnio zmieniony przez Anaru 2009-02-22, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  

Gauri-ja 

Wysłany: 2009-02-22, 20:35   

Ana - a to spotkanie będzie w Katowicach? Bo podano tylko, że organizatorem jest AWF w Katowicach, ale dokładnego miejsca nie ma :( Albo nie widzę.

Edit: nieaktualne :oops: Już wiem, jest w Łodzi ;) Niestety za daleko dla mnie (zwłaszcza w tygodniu) :(

Anaru 

Wysłany: 2009-02-22, 20:53   

W Łodzi, sorry, zauważyłam, że tam nie ma adresu jak wkleiłam, a to stronka tej TV, więc uznali za pewnik, że każdy wie, gdzie mają wszystkie spotkania ;)

Tu mapka dojazdowa:
http://www.toyastudios.pl...4&ide=101&ln=pl

Ja bym chętnie pojechała raz jeszcze, ale to nie dość, że daleko, to jeszcze w środku tygodnia, odpada... :(

GosiaJG 

Wysłany: 2009-02-27, 17:50   

Przypominam o charytatywnej licytacji przekazanych przez firmę Epelpol filmów i standów. Do końca pozostał jeden dzień:
:)

agawolf 

Wysłany: 2009-03-03, 13:51   

Mój 1% juz zaklepany:) dla Asi..

GosiaJG 

Wysłany: 2009-03-24, 17:02   

Licytacja filmów i standów firmy Epelpol przyniosła 985 złotych. Pieniądze trafiły na konto rehabilitacji Asi - Galadriel. Dziękuję.

Hermia 

Wysłany: 2009-03-24, 23:21   

A ja dziękuję, że dane mi było w tych aukcjach uczestniczyć.

Anaru 

Wysłany: 2009-04-16, 00:46   

Część z Was pewnie wie już, że Asia od dzisiaj jest w Izabelinie, nie w Konstancinie.
Są tam lekarze, którzy chcą ją leczyć, więc próbujemy.
Horrendalnie to drogie, ale chyba warto.
Za kilka dni pewnie będzie coś bardziej wiadomo.
Na razie trzymajcie za nią kciuki.

Tomek napisał więcej o powodach przenosin z Konstancina tutaj: http://bollywood.pl/temat.php?id=4933&str=6 (na końcu)

Odpowiedz do tematu