S h a h R u k h  K h a n . p l    || Forum Strona Główna

Strona Forum Szukaj Użytkownicy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: larina
2008-11-03, 22:12
Pomoc dla Asi - Galadriel
Autor Wiadomość
Mowilka 

Wysłany: 2012-01-22, 15:17   

Aniu, wielkie,wielkie dzięki. Asia naprawdę ładnie wygląda i widać, jak pracuje.
Mój dochód w 2011 nie był imponujący, bo okoliczności nie sprzyjały, ale 1% będzie dla niej.

Anaru 

Wysłany: 2012-02-18, 21:44   

Dzięki wielkie.
Mam jeszcze prośbę - jakbyście gdzieś mogli zamieścić Asiną ulotkę na innych forach, na facebooku, czy rozesłać mailem po znajomych lub rodzinie, to bardzo proszę.

GosiaJG 

Wysłany: 2012-02-19, 22:26   

Tutaj ulotka:
http://www.facebook.com/p...4&type=1&ref=nf

Mam propozycję, żeby zrobić dla Asi zbiórkę forumową. Wiem, że każdy może wpłacić datek indywidualnie, jeśli ma ochotę, ale chodziłoby mi właśnie o taką inicjatywę związaną z forum.
Osoby chętne do uczestnictwa poproszę o zgłoszenie się na pw. Jeśli zbierze się większa grupka, ustalimy szczegóły.

GosiaJG 

Wysłany: 2012-02-21, 21:31   

Pomyślałam, że może warto ustalić jakiś termin ostateczny zgłoszeń do forumowej zbiórki. Niech to będzie ostatni dzień lutego - 29.
Przypominam, że gdyby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś o sytuacji Asi - ten wątek jest temu poświęcony. Anaru wrzuciła też we wcześniejszym poście link do konta na facebooku.

Serdecznie dziękuję tym osobom, które już dały mi znać na pw, że chcą się przyłączyć. :kwiaty:

GosiaJG 

Wysłany: 2012-02-28, 22:49   

Przypominam, że czekam jeszcze do jutra na zgłoszenia osób, które zdecydują się dołączyć do forumowej zbiórki na rzecz Asi.

GosiaJG 

Wysłany: 2012-03-01, 22:49   

Do uczestnictwa w zbiórce zgłosiło się dziewięć osób. Szczerze mówiąc, miałam nadzieję, że więcej osób okaże zainteresowanie, ale cóż...
Jeszcze raz dziękuję tym, którzy wyrazili chęć uczestniczenia. :kwiaty:
Proponuję, aby dokonać wpłat w ciągu dwóch tygodni, do 16 marca, na moje konto (które podam na pw). Kwota jest oczywiście dowolna. Dokonam jak najszybciej wpłaty w imieniu naszego forum. Bo właśnie o to chodzi, by była to jedna, wspólna, forumowa wpłata.

Jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł, proszę o informacje.

GosiaJG 

Wysłany: 2012-03-04, 22:15   

Wysłałam pw do wszystkich osób, które zgłosiły się do udziału w zbiórce. Gdyby ktoś nie dostał informacji, proszę o wiadomość - wyślę raz jeszcze.

GosiaJG 

Wysłany: 2012-03-20, 22:18   

Wszystkim osobom, które zgłosiły się do udziału w zbiórce forumowej, serdecznie dziękuję za terminowe wpłaty. Zebrało się tego okrągłe 1000 złotych, które zostały wpłacone na rachunek Asi:
http://hpics.li/4091720
Jeszcze raz dziękuję. :kwiaty:

Mowilka 

Wysłany: 2012-03-20, 22:25   

Bardzo zacna kwota :kwiaty:
Gosiu, Łukaszu wielkie dzięki za zajęcie się akcją.

Hermia 

Wysłany: 2012-03-21, 19:24   

Super bardzo się cieszę!

Anaru 

Wysłany: 2012-04-18, 01:17   

Bardzo Wam dziękuję :kwiaty:
I za organizację zbiórki i za pomoc. :kwiaty:

A tu artykuł o Asi z czasopisma prawniczego "Mida", autorstwa jej byłego studenta.
http://www.facebook.com/m...17155674&type=3
(opcje -> pobierz) i można czytać (imageshack mi jakoś ostatnio nie pozwala na powiększanie zdjęć, więc przez facebook)

A w ogóle to trzymajcie kciuki za Asię jutro (znaczy w czwartek rano). O 9 zaczyna się proces rozwodowy...

Mowilka 

Wysłany: 2012-04-18, 07:41   

Anaru <3 Mam nadzieję, że dla Asi i dla Was ten dzień przejdzie bezboleśnie i skończy się dobrym wynikiem.

GosiaJG 

Wysłany: 2012-07-01, 21:04   

Anaru prosiła (a ja się dołączam), żeby trzymać kciuki we wtorek - ma zapaść wyrok w sprawie rozwodowej Asi.

Anaru 

Wysłany: 2012-09-06, 01:16   

Przypominamy się - ciut dobrych myśli w kierunku Asi bardzo się przyda dziś w okolicy godz 13. :trzyma_kciuki:
Godzina W czyli wyrok sądu (podejście kolejne).

jagasia 

Wysłany: 2012-09-06, 19:11   

Myśli przesyłamy. Kciuki trzymamy. :kciuki:
Mam nadzieję, że dzisiaj wszystko ułożyło się po Waszej myśli. :)

Anaru 

Wysłany: 2012-09-06, 22:54   

No to po procesie. Orzeczono rozwód i żeby było śmieszniej to bez orzeczenia o winie. Czyli można zdradzać chorą żonę krótko po udarze, porzucić, nie interesować się kompletnie tym co się z nią dzieje i z tymi, których się do niej ściągnęło i nadal wg. sądu być bez winy.

Za to alimenty na szczęście przyznali, w kwocie 1000 zł - tyle kosztuje mniej więcej 1/3 rehabilitacji, bez leków, kosztów utrzymania i opieki. Ale dobre i tyle, to i tak znacznie więcej niż płacił dotychczas.

Hermengilda 

Wysłany: 2013-02-23, 11:21   

Anaru napisał/a:
Dzięki wielkie.
Mam jeszcze prośbę - jakbyście gdzieś mogli zamieścić Asiną ulotkę na innych forach, na facebooku, czy rozesłać mailem po znajomych lub rodzinie, to bardzo proszę.

Czy wszystkie potrzebne numery zostały te same? Zaczyna się sezon PITowy, więc prośba o info.

jagasia 

Wysłany: 2013-02-23, 19:22   

Na profilu Asi na facebooku pojawiła się uaktualniona ulotka:

Z tym że w PIT-37 za 2012 rok informacje te wpisuje się w częściach I i J, w rubrykach 123-127. :)
Mój 1% także tradycyjnie idzie na konto Asi. :kwiaty:

GosiaJG 

Wysłany: 2013-02-23, 21:03   

Jagasiu, dzięki za czujność. :kwiaty:

Anaru 

Wysłany: 2013-02-23, 23:02   

Tak, wszystkie numery te same, przynajmniej jak chodzi o samą Asię.
Bardzo Wam dziękuję w jej imieniu. :kwiaty:

Anaru 

Wysłany: 2014-01-20, 19:51   

Bardzo dziękuję Juliette za przypomnienie :kwiaty:

Kochani, jakby ktoś z Was chciał się podzielić z Asią-Galadriel, którą pewnie część z Was jeszcze pamięta, swoim 1% to bylibyśmy bardzo, bardzo wdzięczni. Dane zostały te same, tylko numery samej tabelki się jak zwykle zmieniły.

Asia nadal żyje, nadal ćwiczymy, nadal bardzo powoli odzyskuje siły i sprawność, ale jeszcze niezmiernie długa droga przed nią. A żeby nie było za dobrze, to jej mama tydzień temu wyszła ze szpitala po operacji wszczepienia endoprotezy po złamaniu szyjki kości udowej, a tata kolejny raz trafił do szpitala na kardiologię...

jagasia 

Wysłany: 2014-02-16, 21:36   

Niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, ale nie możemy odpuszczać, musimy walczyć dalej. Życzę siły, wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia dla Asi i jej Bliskich. :kwiaty:
Oczywiście, tak jak deklarowałam, mój 1% idzie niezmiennie dla Asi, tak długo jak będzie trzeba. :)

Hermengilda 

Wysłany: 2014-03-11, 21:33   

1% ruszył dzielnie w drogę - oby machina biurokratyczna jak najszybciej posłała go do właściwego celu.
Asiu - trzymaj się mocno razem z Bliskimi!

jagasia 

Wysłany: 2014-12-01, 23:56   

Czy ma ktoś jakieś wieści, co słychać u Asi? Co się z nią dzieje? Jak sobie radzą?
I zbliża się koniec roku, znowu będziemy rozliczać podatki i przekazywać 1%... :kwiaty:

Anaru 

Wysłany: 2014-12-02, 19:36   

Żyjemy, działamy, ćwiczymy, Asia robi powolne postępy głównie w komunikacji (nie mówi, ale porozumiewa się głosem i na ile daje radę również ciałem), ma nadal codzienne ciężkie rehabilitacje z rehabilitantami i we własnym zakresie. Tylko ze spacerami na razie gorzej, bo pogoda parszywa, ale dopóki było słonecznie i ładnie (a było dość długo), to były i spacery (na już co nieco rozklekotanym wózku).

(tu zaczepiana w parku przez wiewiórę ;) )

A teraz jak pogoda absolutnie nie zachęcająca do spacerowania to skupiamy się na oglądaniu wolnym czasie filmów (no, chwilowo nie, bo głośniki padły kilka dni temu i jeszcze nie kupiłam nowych ;) ), słuchaniu audiobooków itd. I czekamy na słoneczna pogodę.

W drugiej połowie listopada na Asi konto wpłynęły pieniądze z 1%, w tym roku około 13 tys, co jest oczywiście kroplą w morzu potrzeb (bo nawet nie refunduje wszystkich leków, o rehabilitacjach nie wspominając), ale i tak jest fantastyczną pomocą, więc wszystkim, którzy pomogli i nadal pomagają w Asi imieniu bardzo, bardzo dziękuję. :kwiaty:

I dziękuję, że pamiętacie :kwiaty:

Acha, kiedy się rozlicza podatki? Bo się zgubiłam w terminach, a musimy zrobić ulotki, bo ostatnie się skończyły, a starsze zdezaktualizowały, bo się numery w fundacji pozmieniały...

Odpowiedz do tematu