S h a h R u k h  K h a n . p l    || Forum Strona Główna

Strona Forum Szukaj Użytkownicy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ShoutBox

Czy chcesz, aby ShoutBox był widoczny tylko dla zalogowanych forumowiczów?
Tak, ma być widoczny dopiero po zalogowaniu.
100%
 100%  [ 27 ]
Nie, ma być widoczny dla wszystkich.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
an87 

Wysłany: 2008-09-08, 10:36   ShoutBox

Jakiś czas temu wypłynęła kwestia shoutboxa, tzn. czy go ukryć przed wzrokiem osób, które na forum nie są zalogowane, czy pozostawić go tak jak jest. Ponieważ sprawa utknęła w martwym punkcie i nasze administratorki, patrz Larina nie wiedzą, co z tym zrobić, postanowiłam wrzucić małą ankietkę, która być może pomoże rozwiązać tę kwestię.

Wydaje mi się, że lepiej, żeby go ukryć.
Jak byłam u swojej koleżanki w robocie wlazłam na forum nie logując się. Dziwnie się poczułam jak mogłam poczytać nasze shoutboxowe rozmowy. One czasem naprawdę są pokręcone, czasem dotyczą tylko spraw, które rozumie nasze grono. Nie jest dobrze, że ktoś z zewnątrz może czytać nasze ochania, achania, fantazjowania na temat Szaruka. My się rozumiemy, ale ktoś inny może niekoniecznie odebrać to tak jak powinien i wziąć nasze wesołe rozmowy za "wyznania stada wariatek".
Wg mnie ukrycie SB to bardzo dobry pomysł.
Bo Shah Rukh jest jak wiatr, przychodzi do twojego życia, sprawia, że ciężary robią się lżejsze, orzeźwia cię. Jego pozytywna energia dźwiga twoją duszę bez wysiłku i inspiruje cię do robienia nowych rzeczy - Mushtaq Shiekh, Still...
Ostatnio zmieniony przez an87 2008-09-08, 10:55, w całości zmieniany 1 raz  

jagasia 

Wysłany: 2008-09-08, 10:51   

Już jakiś czas temu myślałam o tym, aby podgląd ShoutBox był dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników. Jeżeli ktoś chce "podejrzeć" nasze cudne :P rozmowy, to niech się zaloguje. Będziemy mieli przynajmniej jakiś obraz, kto w danej chwili może ewentualnie przeczytać nasze genialne wypowiedzi. :D

shanti 

Wysłany: 2008-09-08, 10:52   

Jestem za ukryciem SB :)

GosiaJG 

Wysłany: 2008-09-08, 10:59   

Zagłosowałam. Chcę, by shoutbox był dostępny dopiero po zalogowaniu.

Suvali 

Wysłany: 2008-09-08, 11:08   

Ja oczywiscie podzielam wasze zdanie . Głos oddałam :lol:

avoid 

Wysłany: 2008-09-08, 11:31   

Optuję za ukryciem SB. Najczęściej toczą się tam rozmowy luźne, o przysłowiowej części ciała Maryny. ;) Jest to wymiana myśli pomiędzy zalogowanymi użytkownikami. Zatem, po co użytkownik niezalogowany ma to czytać, skoro nie może sam wziąć udziału w rozmowie, ani nie można się do niego zwrócić?

agawolf 

Wysłany: 2008-09-08, 11:46   

Mało się udzielam, ale czytając Wasze wypowiedzi na SB, to faktycznie nie wszyscy powinni to widzieć :roll:

Cigana 

Wysłany: 2008-09-08, 11:48   

Shoutbox tylko dla zarejestrowanych! Ale tematy na forum można zostawić otwarte.

jagasia 

Wysłany: 2008-09-08, 12:13   

an87 napisał/a:
"wyznania stada wariatek"

:super:

agawolf napisał/a:
czytając Wasze wypowiedzi na SB, to faktycznie nie wszyscy powinni to widzieć

:lol: A tu mnie zaintrygowałaś... ;)

avoid napisał/a:
Jest to wymiana myśli pomiędzy zalogowanymi użytkownikami.

Dokładnie. Chcesz śledzić rozmowę? To też się zaloguj! :)

arduinna 

Wysłany: 2008-09-08, 16:33   

Póki co jesteśmy jednomyślne :)

adzia 

Wysłany: 2008-09-08, 16:55   

Ja jestem żeby SB był dopiero dostępny po zologowaniu:
zagłosowałam

seska 

Wysłany: 2008-09-09, 12:14   

Oj, naprawdę nikt nie chce, żeby SB był widoczny? ;)

Oczywiście, że nie wszystkich podglądaczy da się wyeliminować, ale jeśli można to zrobić choć w małym stopniu - niech tak się stanie. TAK dla opcji po zalogowaniu.

Nil mirari, nil indignari, sed intellegere.

meggi27 

Wysłany: 2008-09-09, 12:27   

Tak SB tylko dla zalogowanych.

http://pl.youtube.com/watch?v=lC_FVbStbs0 wielbię <3

agawolf 

Wysłany: 2008-09-09, 18:03   

ha jagasiu! ja długo byłam cichym wielbicielem tego okienka:) Oglądałam wasze zdjęcia, czytałam wynurzenia. Teraz jak Was trochę... poznałam(?), nie wydaje mi się to niesmaczne lub niemiłe, ale kiedyś:).....

jagasia 

Wysłany: 2008-09-09, 18:08   

agawolf napisał/a:
Teraz jak Was trochę... poznałam(?), nie wydaje mi się to niesmaczne lub niemiłe, ale kiedyś:).....

Jak najszybciej trzeba ukryć SB!!! :mrgreen:

Nati_J 

Wysłany: 2008-09-09, 18:42   

Co prawda niezbyt wiele tam pisze, ale myślę, że powinien być dostępny dopiero po zalogowaniu się
Ostatnio zmieniony przez Nati_J 2008-09-28, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  

Elyshia 

Wysłany: 2008-09-09, 19:22   

Dost...? -ępny? Coś Ci się ucięło, Nati ;) Popraw proszę posta. Ja tego zrobić nie mogę, bo nie wiem, co chciałaś przekazać.

larina 

Wysłany: 2008-09-09, 21:29   

Wyniki ankiety są jednoznaczne. Pełna jednomyślność :lol:
Myślę, że czas tutaj niczego nie zmieni.

Od 2 minut zapisy w ShoutBoxie są niewidoczne dla gości.
No! Tylko nie szaleć! :lol:

an87 

Wysłany: 2008-09-09, 21:47   

Dziękować bardzo :)
Bo Shah Rukh jest jak wiatr, przychodzi do twojego życia, sprawia, że ciężary robią się lżejsze, orzeźwia cię. Jego pozytywna energia dźwiga twoją duszę bez wysiłku i inspiruje cię do robienia nowych rzeczy - Mushtaq Shiekh, Still...

meggi27 

Wysłany: 2008-09-09, 21:49   

I bardzo dobrze :D

http://pl.youtube.com/watch?v=lC_FVbStbs0 wielbię <3

khosia 

Wysłany: 2009-01-07, 21:03   

No, tak. Można zwalić na niewyspanie/zmęcznie/mróz/śnieg/co tam żywnie komu przyjdzie do łba, prawdziwe/nieprawdziwe -nieważne. Jeśli ktoś potrzebuje tego, proszę sobie to tłumaczyć na wszelki dostępny sposób. Nieważne.
Ale ja mam prośbę. W SB zdarzają nam się różne rozmowy, o filmach, książkach. Wszystkim co się naokoło dzieje. Niedawno zaczęła się ekscytacja Edwardem i książką Zmierzch, a co za tym idzie, pozostałymi częściami. SB służyło mówieniu o wszystkim związanym z tym tematem, a co za tym idzie spojlerowane były te książki na potęgę. Po licznych apelach trochę się to uspokoiło, ale zastanawiałam się przy tej okazji nad pewnymi kwestiami. Mam bowiem prośbę, by w żaden sposób nie poruszać w SB tematu filmów najnowszych. Wiele z nas czeka po prostu na DVD i chciałoby bez żadnych opinii/wrażeń cudzych film obejrzeć. Są wątki filmowe, w których można wyrazić swój zachwyt, a osoby takie jak na przykład ja omijają te wątki, łącznie z galeriami szerokim łukiem. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale postanowiłam się podzielić swoim odczuciami. Jak na razie jedyną metodą na SB, jest odhaczenie. Problem tylko w tym, że przy nowym uruchomieniu przeglądarki SB się pojawia :( No i niestety nie dołączę do gorących rozmów, które czasami się tam toczą, ale to już mój osobisty wybór.
Dziękuję za uwagę :)

Edycja: Dopisuję, bo mnie sumienie ruszyło. (No, dobra, żeby nie było że niby je mam - Krasnoludka mnie ruszyła :) )
Może zareagowałam za emocjonalnie, ale ja naprawdę nie chcę znać niczyich opinii na temat nowego filmu. Nie wchodzę na wątki, omijam video, nie włażę na galerie.
Jeśli więc ktoś się poczuł urażony - przepraszam. Nie chciałam by to tak ostro zabrzmiało :(

agawolf 

Wysłany: 2009-01-07, 23:36   

khosia napisał/a:
Nie wchodzę na wątki, omijam video, nie włażę na galerie

i coraz częściej na SB też:(

jagasia 

Wysłany: 2009-01-08, 23:16   

khosia napisał/a:
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale postanowiłam się podzielić swoim odczuciami.

To i ja pozwolę sobie ustosunkować się do poruszonych kwestii, choć, co prawda, mnie spoilery nie aż takie straszne... :mrgreen:
Rozumiem Wasze rozżalenie, jednak uważam, że trochę wyolbrzymiacie. Owszem, dziewczyny od dłuższego czasu toczą namiętne rozmowy w SB odnośnie całej "wampirzej" trylogii. Ja także jeszcze lektury Zmierzchu nie rozpoczęłam (nie ma kiedy :( ) i nie chcę znać fabuły, póki sama się za tę książkę nie zabiorę, jednak zaglądam do SB i bez trudu udaje mi się omijać wszelkie spoilery i jak do tej pory kompletnie nic nie wiem odnośnie całej trylogii, prócz tego, że Edward czy też Jacob(?) jest "cuuudowny". :D Ale to raczej nie spoiler. Podobnie mają się sprawy z RNBDJ. Poza tym, raczej nie omijają mnie wszelkie gorące rozmowy na inne tematy. A więc jednak da się! :D
Jak dla mnie, SB jest miejscem na wszelkie spontaniczne rozmowy, które niekoniecznie nadają się na forum, gdzie zamieszczamy raczej trochę bardziej przemyślane i merytoryczne wypowiedzi. Przecie czasami sami upominamy innych, by nie czatować na forum... ;)
Tak więc pozwólmy dziewczynom na to spontaniczne uzewnętrznianie się w SB i rozmowy o tym jaki to Edzio, Suri, czy też Raj jest cuuudny <3 , bo to jednak spoilerem nie jest. Dziewczyny na pewno doskonale rozumieją nasze [tych, co jeszcze nie czytali/oglądali] pobudki i jakoś strasznie nie spoilerują w SB, tak więc i my wykażmy zrozumienie dla nich, spróbujmy omijać te "spoilerujące" rozmowy (co naprawdę jest jak najbardziej możliwe) i nie wyganiajmy ich na inne komunikatory. :)
khosia napisał/a:
Jeśli więc ktoś się poczuł urażony - przepraszam. Nie chciałam by to tak ostro zabrzmiało :(

No sori, no thank you. ;)
A poruszenie danego problemu często/zazwyczaj prowadzi do porozumienia. :)

agawolf 

Wysłany: 2009-01-09, 11:19   

jagasia napisał/a:
Tak więc pozwólmy dziewczynom na to spontaniczne uzewnętrznianie się w SB i rozmowy o tym jaki to Edzio, Suri, czy też Raj jest cuuudny

Masz rację i jestem przeciwna wszelkim zakazom:) Nie znając ani filmu ani ksiązki, wchodząc od czasu do czasu na SB nie bardzo mam czym się zachwycać i tego mi żal :lol:

virgo 

Wysłany: 2009-01-09, 11:49   

agawolf napisał/a:
jagasia napisał/a:
Tak więc pozwólmy dziewczynom na to spontaniczne uzewnętrznianie się w SB i rozmowy o tym jaki to Edzio, Suri, czy też Raj jest cuuudny

Masz rację i jestem przeciwna wszelkim zakazom

Popieram, popieram, popieram. :mrgreen:
Fascynuje mnie ta pasja i przejęcie, z jakim Szanowne Wielbicielki przeżywają przygody Edwarda i reszty.I szczerze Im kibicuję. :)
A dzięki Nim, wiem co jest "na czasie". :P

Odpowiedz do tematu