S h a h R u k h  K h a n . p l    || Forum Strona Główna

Strona Forum Szukaj Użytkownicy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spoiler
Autor Wiadomość
larina 

Wysłany: 2008-08-08, 19:10   Spoiler

Mam tymczasowy pomysł co do spoilera.
Wiem, że to może być kłopotliwe ale z powodów ograniczeń technicznych nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Możemy spoiler pisać białą czcionką i przed spoilerem napisać słowo "SPOILER"
Tak to wygląda w momencie pisania postu.

Po otwarciu tematu w miejscu spoilera będzie puste miejsce - jest tam tekst napisany białą czcionką. Aby go zobaczyć wystarczy zaznaczyć tekst myszką.
Zobaczcie przykład. Ja wiem, że to kłopotliwe ale nic innego w tym momencie nie jestem w stanie wymysleć.

SPOILER
Maya doskonale wiedziała, że Rishi nie jest tym wyśnionym, wymarzonym ... świadczy o tym jej niezdecydowanie i rozmowa z Devem na ławce. Ona po prostu postąpiła zgodnie z powiedzeniem "z braku laku i kit dobry". Chyba nie chciała być sama, a że Rishi był pod ręką i widziała w nim pewną stabilizację no to poszła na układ ... w żadnym razie nie poszła za głosem serca ... no bo serce w momencie jej decyzji było puste ...

To oczywiście tylko moja propozycja. Nie zobowiązująca do niczego.

khosia 

Wysłany: 2008-08-08, 19:21   

Pomysł niezły :P Gorzej jak będzie 20 takich spoilerów :P

an87 

Wysłany: 2008-08-08, 21:58   

Larina pomysł dobry, Khosia damy radę :super:
Bo Shah Rukh jest jak wiatr, przychodzi do twojego życia, sprawia, że ciężary robią się lżejsze, orzeźwia cię. Jego pozytywna energia dźwiga twoją duszę bez wysiłku i inspiruje cię do robienia nowych rzeczy - Mushtaq Shiekh, Still...

khosia 

Wysłany: 2008-08-08, 22:06   

Oczywiście, że damy :P W końcu Babwulony my som :D

Cathreena 
Administrator
www.shahrukhkhan.pl

Wysłany: 2008-08-08, 22:12   

Proponuję jeszcze dla większej przejrzystości oddzielać "spoiler" :

Maya doskonale wiedziała, że Rishi nie jest tym wyśnionym, wymarzonym ... świadczy o tym jej niezdecydowanie i rozmowa z Devem na ławce.

SPOILER
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ona po prostu postąpiła zgodnie z powiedzeniem "z braku laku i kit dobry". Chyba nie chciała być sama, a że Rishi był pod ręką i widziała w nim pewną stabilizację no to poszła na układ ... w żadnym razie nie poszła za głosem serca ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na razie niech będzie tak, może coś innego się znajdzie w przyszłości.

sulamitka 

Wysłany: 2008-08-10, 21:32   

Może się przyzwyczaję.... :-/

Cigana 

Wysłany: 2008-08-10, 21:36   

Takowy spoiler zastosowałam i nawet nie było to trudne! Świetny pomysł!!!

Tylko proszę, aby ludzie nie zaczęli spoilerować haseł z cyklu "Aaaaaaa!!!" albo "Kocham SRK!" ...

an87 

Wysłany: 2008-08-10, 22:59   

Cigi boję się, że niestety tak może się zdarzyć, trudno przeżyjemy
Bo Shah Rukh jest jak wiatr, przychodzi do twojego życia, sprawia, że ciężary robią się lżejsze, orzeźwia cię. Jego pozytywna energia dźwiga twoją duszę bez wysiłku i inspiruje cię do robienia nowych rzeczy - Mushtaq Shiekh, Still...

larina 

Wysłany: 2008-12-26, 14:41   

Nowy pomysł na spoiler.

Nie ma jeszcze "guziczka" w formularzu pisania postów ... może z czasem się dopracuje.

Aby uzyskać taki efekt

Spoiler:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze i najcieplejsze życzenia. Życzymy Wam świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, wypełnionych radością , miłością i pokojem. Życzymy pogody w sercach, beztroskiego wypoczynku, dużo uśmiechów, wymarzonych prezentów, a w nadchodzącym Nowym 2009 Roku spełnienia wszystkich marzeń.

należy tekst spoilera umieścić w znacznikach

Kod:
[spoiler]test do ukrycia[/spoiler]

Jak to wygląda w praktyce. Pozwoliłam sobie zedytować ostatnie posty w tym temacie

http://shahrukhkhan.pl/fo...p?p=10532#10532

Popatrzcie, wypróbujcie i porównajcie z tym co było (biała czcionka). Wydaje mi się , że to rozwiązanie jest lepsze. Jeszcze może nie w pełni doskonałe ale już zadawalające.

larina 

Wysłany: 2008-12-26, 16:34   

Jest już opcja z "guzikiem" w formularzu pisania postów.

Teraz gdy napiszecie post i chcecie ukryć i umiescić w spoilerze fragment lub całosć tekstu wystarczy zaznaczyć własciwy tekst i kliknąć na button "spoiler" - znaczniki BBCode zostaną dodane automatycznie

agawolf 

Wysłany: 2008-12-27, 11:07   

Guziczek jest cudowny i zachwycający, prawie jak punkt G :mrgreen: Jeszcze tylko guziczek, przy szybkich odpowiedziach poprosimy...

adzia 

Wysłany: 2008-12-27, 11:27   

Jeszcze nie próbowałam z tym spoilerem ale zaraz gdzieś to przetestuję :D

larina 

Wysłany: 2008-12-27, 12:08   

agawolf napisał/a:
Guziczek jest cudowny i zachwycający, prawie jak punkt G :mrgreen: Jeszcze tylko guziczek, przy szybkich odpowiedziach poprosimy...

Bardzo proszę - button "Spoiler" jest już w opcji szybkiej odpowiedzi. :D

Odpowiedz do tematu